Büyüteç İlköğretim İngilizce dersi hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfasındaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

AskıAskı BoşlukAskı
Boşluk
   
 


Erik Erikson tarafından geliştirilen 'Dil Öğreniminde Kritik Dönem' hipotezine göre, bireylerde yabancı dil öğrenme yetisi, ergenlik çağının bitimine kadar olan dönem içersinde en üst düzeydedir. Yabancı dil öğrenimine ne kadar erken yaşta başlanırsa, çocuğunuz da ilerde, öğrendiği dile karşı o derece istekli olacaktır. İstekli olması, erken yaşta öğrenmeye başlamasından ötürü sınıf ortamında yaşıtlarının ilerisinde olmasından kaynaklanacaktır. 7 yıllık ilköğretim okulu tecrübelerimden gördüğüm kadarıyla öğrencilerin dil öğrenmeye en açık oldukları dönem 4. sınıf ile 6. sınıf arasındadır. Ağaç gerçekten de yaşken eğilmektedir.

10-12 yaşları arasında çocuğunuza haftada 2-4 saat arası İlköğretim İngilizce özel dersi aldırarak İngilizce'yi sevdirebilir, hem derslerinde başarılı olmasını hem de ileriki yaşamında kendisine birçok iş kapısını açacak bir dili öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

İlköğretim İngilizce özel ders hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen benimle
irtibata geçmekten çekinmeyin.

 


Çeviriyle Öğren
Sol KöşeCopyright © Ö. Kiraz 2010
Tasarım: yataylimitSağ Köşe