Büyüteç YDS Özel Ders Kursu hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfasındaki bilgilerden bana ulaşabilirsiniz.

AskıAskı BoşlukAskı
Boşluk
   
 


2013 yılında yapılan bir düzenlemeyle, Kamu Personeli Dil Sınavı (KPDS) ve Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS), Yabancı Dil Sınavı (YDS) adı altında birleştirilmiştir. Her ne kadar, ismi değiştirilmiş olsa da, yapılan bu sınavın sorularına bakıldığında, KPDS ve ÜDS sınavlarına paralel olduğu görülmektedir. Birçok resmi ve özel kurum YDS'yi ölçüt almaktadır. ÖSYM tarafından yapılan tüm yabancı dil sınavlarının tek bir sınava indirgenmesi neticesinde YDS'ye olan talep artmış ve sınavdaki tek bir soru bile belirleyici hale gelmiştir.

Kısa bir süre içinde YDS'ye hazırlanmanız gerekiyorsa özel ders en etkili çözüm olacaktır. Dershanelerin sunduğu YDS kurslarında bazı fiziksel unsurlardan kaynaklanan zaman kayıpları özel derste söz konusu olmadığından, İngilizce özel ders aslında uzun vadede daha ekonomik bir çözümdür. Konuların anlatılma hızı tamamen size bağlıdır ve dersler sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilir. Esnek ders saatleri ve eğitim ortamınızın kendi eviniz olması sayesinde günlük yaşantınız minimum düzeyde etkilenecektir.

YDS özel dersi alabilmeniz için gramer altyapınızın sağlam olması gerekir. YDS kursu genellikle soru odaklı gittiği için, öncesinde Genel İngilizce kursu alarak seviyenizi B1 veya üstüne çıkartmalısınız.

YDS özel ders hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen benimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

 


Çeviriyle Öğren
Sol KöşeCopyright © Ö. Kiraz 2010
Tasarım: yataylimitSağ Köşe